62
MUTLU MÜŞTERİ
55
BİTEN PROJE
7
DEVAM EDEN PROJE
By İçmimar Meltem - Hakkımızda

Fikirlerin Becerilerle Buluştuğu Yer

Özgün, müşteri odaklı ve kendini yenileyen bir bakış açısıyla projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizlerle yeni bir projede bir arada olmanın heyecanı içerisindeyiz. Gelin birlikte sizlere değer katan yaşam alanlarınızı tasarlayalım.

Vizyonumuz

Tutkuyla bağlanmış olduğumuz bu mesleği çağımızın gerektirdiği şekilde tasarlamanın farkındalığı ile vizyonumuzu geliştirmek öncelikli hedefimiz olmuştur.

Misyonumuz

Sektörel bağlantılarımız ve müşteri kitlemiz için özgün ve müşteri odaklı tasarım anlayışımızı motto haline getirerek ve, bu unsurlardan asla taviz vermeyerek projelerimize imza atıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışın da bir çok projeye imza atmakla birlikte Online hizmetlerimiz ile de sizlerin ihtiyaç duyduğu her yerdeyiz.
BY İÇMİMAR MELTEM

Neler Yapıyoruz ?

BİM Stüdyo şuana kadar çok sayıda villa dekorasyonu, anahtar teslim ev dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, banyo dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu, dükkan dekorasyonu, kafe dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, ofis dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu ve birçok hotel projelerine imza atmıştır.

BİM Stüdyo sizlerin ihtiyacına yönelik anahtar teslim proje, dekorasyon hizmeti, iç mimari danışmanlık ve iç mimari projelendirme hizmeti sunmaktadır.